Проблем с бутон

Hous

Registered
Във форума от доста време още от старате версия го забелязвах и сега пак го има
ad8af0809672e353.jpg

... този код не мисля ,че трябва да се показва така.
FF 3.5 ползвам.
:)
 
Показва се рядко така.
Още не съм разбрал защо.
И аз го видях веднъж но не разбрах бъга от къде идва.
 
admin каза:
Показва се рядко така.
Още не съм разбрал защо.
И аз го видях веднъж но не разбрах бъга от къде идва.
При мен се появява всеки път.Веднага след като пусна тема е наред обаче отговори ли някой в темата и се появява... дано съм помогнал.
:)
също ако не се лъжа ако моето мнение е последно в темата изчезва пак.
 

Back
Горе