Проблем с дизайна под различни браузъри

ReXTaN

Registered
Здравейте,
Имам проблем с дизайна под различни браузъри на следния сайт:
http://space.1gb.bg някой ще може ли да помогне?
 
На тоя див - "За нас" си му дал float: left
във стила го смени на :
div.center{
width:529px; height:auto;
float:right;
padding:5px;
}
или пък го махни!
 
dkalinkov каза:
На тоя див - "За нас" си му дал float: left
във стила го смени на :
div.center{
width:529px; height:auto;
float:right;
padding:5px;
}
или пък го махни!

Подредбата се оправи но имам малък проблем с менюто :(
Като се мини от бокса за категориите показва сякаш съм минал от менюто за промоции (това става само при IE и Опера), някакви идеи това как да се оправи?
 
Къде е тоя бокс за категории

И подредбата не е оправена! Виждам я както преди, само дето "За нас" е под другото!
 

Back
Горе