Проблем с игрите

lichnoooo

Registered
Моят проблем е следния:

Компютъра ми има процесор AMD Athlon 64 X2 dual core 4000+
RAM 2Gb

Когато играя Warcraft III & NFS Undergorund 2 на Windows Vista всичко си върви добре
Когато играя същите игри на WindowsXP играя в продължение на 2 часа и игрите почват да секът много изключжам компютъра за 15 минути включвам го играя пак около 2 часа (максимум) и пак тей ми прави.Даже когато компютъра стои 2 часа включен без да съм на него нали само си работи и като седна да играя сече много и това ми го прави само на WindowsXP

някой има ли представа от какво може да е това

lichnoooo каза:
Моят проблем е следния:

Компютъра ми има процесор AMD Athlon 64 X2 dual core 4000+
RAM 2Gb

Когато играя Warcraft III & NFS Undergorund 2 на Windows Vista всичко си върви добре
Когато играя същите игри на WindowsXP играя в продължение на 2 часа и игрите почват да секът много изключжам компютъра за 15 минути включвам го играя пак около 2 часа (максимум) и пак тей ми прави.Даже когато компютъра стои 2 часа включен без да съм на него нали само си работи и като седна да играя сече много и това ми го прави само на WindowsXP

някой има ли представа от какво може да е това
Оптимизирай си го. Disc clean up, disc defragment и го изчисти от вътре (в кутията от прахта с прахосмукачка най-лесно). Тези машини имат нужда от поддръжка :)

Горе