Проблем с изтриването на файлове

ReXTaN

Registered
Здравейте,
имам проблем с изтриването на няколко файла, който се появиха след изтеглянето на няколко песни от нета. Файловете са по 0байта и като натисна delete или като се пробвам да го преместя или да променя името ми изкарва грешка:

2ee943c94fafb350.JPG

2cd467c75bd0842e.JPG

Някой да знае каква е причината и как мога да ги изтрия или евентуално да ги преместя някаде другаде че ме дразнят на desktop-a.
Благодаря предварително :)

При следващо пускане на компютъра или ако го рестартираш ще се изтрият. И при мен се е получавало :)

Тези файлове(иконки) ми седят от 2-3 месеца и не се махат.
Значи да поясня само че като изтегля песента, самата песен остана и се появи този файл.

Има програма която се кава Unlocker, 300 КБ е и като се инсталира ти отива в менюто на десния бутон.
Какво се прави.
Даваш десен бутон на файла които не може да се изтрие, после от менюто - Unlocke и ти дава един прозорец. Даваш unlock или килл процес ако някой процес ти държи файла и след това спокойно може да си го изтриеш. Ако не го държи никой процес, ще те пита да го изтрие ли при следващия рестарт, ако не успееш по един или друг начин да го изтриеш.

mania каза:
а с коя програма я теглиш тази песен

Изтеглих я от 4storing.com с Mozilla Firefox 3

FestarBG каза:
Влез през "Safe mode" и ги изтрий.

:)

Dodo1987 каза:
Има програма която се кава Unlocker, 300 КБ е и като се инсталира ти отива в менюто на десния бутон.
Какво се прави.
Даваш десен бутон на файла които не може да се изтрие, после от менюто - Unlocke и ти дава един прозорец. Даваш unlock или килл процес ако някой процес ти държи файла и след това спокойно може да си го изтриеш. Ако не го държи никой процес, ще те пита да го изтрие ли при следващия рестарт, ако не успееш по един или друг начин да го изтриеш.

Значи ще пробвам първо през Safe mode и ако нестане ще пробвам програмата Unlocke :)

P.S. Вие дадохте една точка за support на Dodo1987 .
Натиснете тук за да се върнете в темата.

Горе