Здравейте на всички значи гледах тук има уроци за инеграция на ипб но немога да го направя версията ми е 3.0.5 Null
слагам кода от този урок : http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2397
но в файла индекс нямам показаните редове код ?
и когато дам вход само препраща към форума не влиза?
Моляви помощ ....
+1
слагам кода от този урок : http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2397
но в файла индекс нямам показаните редове код ?
и когато дам вход само препраща към форума не влиза?
Моляви помощ ....
+1