Проблем с интеграция на IPB Форум в кода

nobody21

Registered
Здравейте на всички значи гледах тук има уроци за инеграция на ипб но немога да го направя версията ми е 3.0.5 Null

слагам кода от този урок : http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2397

но в файла индекс нямам показаните редове код ?
и когато дам вход само препраща към форума не влиза?

Моляви помощ .... :o :o


+1
 

Back
Горе