Добре, сложих
Най-горе. Отдолу сложих логина, но изобщо не ми създава сесия..
А дори съм се логнал във форума..
Защо така ?
Код:
<?php
session_start();
define('IN_PHPBB', true);
$phpbb_root_path = (defined('PHPBB_ROOT_PATH')) ? PHPBB_ROOT_PATH : 'phpbb3/';
$phpEx = substr(strrchr(__FILE__, '.'), 1);
include($phpbb_root_path . 'common.' . $phpEx);
// Start session management
$user->session_begin();
$auth->acl($user->data);
$user->setup();
?>
Най-горе. Отдолу сложих логина, но изобщо не ми създава сесия..
А дори съм се логнал във форума..
Защо така ?