Проблем с картините на сайта

simeoon

Registered
Здравйте, излезе ми следния проблем. Направих си сайт от Web Page Maker да видя как е прогрмата, и реших да го кача на моя сървър къдеот държа сайта.Качих всичко сайта тръгна.. но само картинките не ми се показват.. излизат като Х-ве ето и сайта.. вижте как излизат.. някой от пиковете са .jpg други .gif.Моля да ми помогнете как да ги оправя че да си излизат.. и да се виждат нормално :) Мерси
 
Оправи си пътя до картинките, ти понейе си го преместил и затова е така.
ако ти го пражи примерно http://imenasait.com/images/pic1.jpg като го преместиш и няма да се намери но ако го направиш images/pic1.jpg където и да го местиш винаги ще работи.
 
Виж дали разширенията .PNG или .GIF, да не би да с главни букви.Направи ги с малки
 

Back
Горе