Здравйте, излезе ми следния проблем. Направих си сайт от Web Page Maker да видя как е прогрмата, и реших да го кача на моя сървър къдеот държа сайта.Качих всичко сайта тръгна.. но само картинките не ми се показват.. излизат като Х-ве ето и сайта.. вижте как излизат.. някой от пиковете са .jpg други .gif.Моля да ми помогнете как да ги оправя че да си излизат.. и да се виждат нормално
Мерси