Значи взех си хост от хостсеан Green.Направих си сайта и дойде момента да го кача,обаче къде да го кача,пробвах навсякъде с един html файл с текс в него,но не излиза излиза ми само default page! Моля ви помогнете това е хоста.Ако съм объркал раздела ме извинете !