Здравейте.
Вчера попитах за начин за кодиране на HTML. Всичко стана, но сега имам друг проблем. Ако кодирам кирилицата тя излиза по този начин
.
Идеи как може да се оправи?
Вчера попитах за начин за кодиране на HTML. Всичко стана, но сега имам друг проблем. Ако кодирам кирилицата тя излиза по този начин
Код:
Çàãëàâèå íà òåìàòà
Идеи как може да се оправи?