Проблем с кирилица

purko

Registered
Значи инсталирал съм си ХР, но английска версия. Досега за да ми излиза всичко на БГ инсталирам такъв пакет и всичко се оправя. Сега обаче не става. Всичко стана на БГ, но субтитрите на филмите ги дава като йероглифи. Как може да го оправя?
 
Eми правя това от контролния панел ама ми иска диск или да избира откъде да инсталира нещо. Кой файл ми трябва?
 

Back
Горе