Проблем с компютъра

montana

Registered
Значи от време на време ми излиза тази грешка и целия компютър забива и се налага да го рестартирам :?

 
The Blue screen of death :)

Тея параметри долу дето ти ги показва.. имаш явно някви проблеми с оперативната памет май.. пробвай с друга дали пак ще ти става така.
 
правил ли си размествания на хард диск, кабели и така нататък, ако си ще е хубаво да промениш джъмперите, кабелите и устройствата (хард, сд, двд)
 
montana каза:
местих го наскоро, но какво е това джъмпер ?
Това е едно нещо което го има на хардовете и СД-тата. Използва се за задаване на привилегии (така да се каже).
Колко харда и СД-та имаш?
Как са свързани, и с какви кабели?
 
tysonlkr каза:
montana каза:
местих го наскоро, но какво е това джъмпер ?
Това е едно нещо което го има на хардовете и СД-тата. Използва се за задаване на привилегии (така да се каже).
Колко харда и СД-та имаш?
Как са свързани, и с какви кабели?

вече се оправих
 

Back
Горе