Проблем с новите мнения във форума

our

Registered
От скоро е така. Ту показва, че в някой форум има нови мнения, ту че няма. Като показва че има - влизам във форума и гледам, че действително има мнения, които не съм прочел, но вече показва, че няма нови мнения. Има и случай когато съм видял мнения в някой раздел и той продалжава да се отбелязва, така все едно има... Давам "Маркирай като прочетени" и продължава да се отбелязва като ново мнение 0.о

yibo

Registered
our каза:
От скоро е така. Ту показва, че в някой форум има нови мнения, ту че няма. Като показва че има - влизам във форума и гледам, че действително има мнения, които не съм прочел, но вече показва, че няма нови мнения. Има и случай когато съм видял мнения в някой раздел и той продалжава да се отбелязва, така все едно има... Давам "Маркирай като прочетени" и продължава да се отбелязва като ново мнение 0.о

И на мене това ми се случва често. Като вляза в форума и ми показва, че няма нови мнения ама всъщност има. А някой път и показва, че има нови мнения в някой форум и като вляза да го вида няма :x

morkov4o

Registered
да и при мен се получава така ... първоначално не му убарнах внимание ... но после почна да става по често :(

Admin

Registered
Може да е от браузъра ти.
Пробвай с друг баузър да видиш дали така се получава.

Не съм поглеждал как работи всичко това в phpBB, защото не ми е трябвало но може причината да е в теб.

choko_h

Registered
Няма никакви проблеми мога да ви кажа влизам със IE и Firefox и с Opera съм влизал абсолютно никакви проблеми няма така че не е от сайта :wink:

fena

Super Moderator
На мен в някой форуми често ми се случва, пиша мнение, излизам влизам пак и ми показва че това мое мнение е ново и не съм го прочел!?

Можеби са някакви бъгове на phpbb :?

BahFullFen

Registered
fena каза:
На мен в някой форуми често ми се случва, пиша мнение, излизам влизам пак и ми показва че това мое мнение е ново и не съм го прочел!?

Ипри мен ми се получава това,но нищо друго или поне не съм забелязвал.

Горе