Проблем с обема на RAM

имаш вградена видео карта затова е така
 
Просто няма начин да не е вградена! Щом рама ти е 448 е вградена и тя ти взима от рама, но това е нормално не се безпокой!
 
С коя програма гледаш тази информация?
От кога се появи този проблем? РАМ модула ти е 1 брой ли е?
 
Със сигурност имаш вградена видео карта,но това не означава,че нямаш и външна,просто в момента ти работи вградената.За съжаление не съм се сблъсквал с такива проблеми и не знам как се избира.Нека LIRIX да каже,той е спеца :wink:
 
LiRiX каза:
С коя програма гледаш тази информация?
От кога се появи този проблем? РАМ модула ти е 1 брой ли е?

Не с програма дясното копче на My pc и там видиах :?
 

Back
Горе