LUD_HACKER
Registered
Имам таблица:
и така нататак.
В нея се получават съобщения.Всичко е ок.
НО когато някой прати свъощение от типа на
"асдхасдсаккйсаддсакйдасдасдсддддддддддддддддддддасдасдасйкдаскйдксадйксайцкйкдсйждсйфкдсдсйкфдс"
Цялата таблица се разширява вместо да започне на нов ред, че дори и сайта се разширява.
Код:
<table width='80%' bgcolor='#E8E9E4' align='center' border="1">
В нея се получават съобщения.Всичко е ок.
НО когато някой прати свъощение от типа на
"асдхасдсаккйсаддсакйдасдасдсддддддддддддддддддддасдасдасйкдаскйдксадйксайцкйкдсйждсйфкдсдсйкфдс"
Цялата таблица се разширява вместо да започне на нов ред, че дори и сайта се разширява.