Проблем с тракер

ivkoni

Registered
Инсталирах си TBDEV и като се регна ми излиза ето това
Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in C:\Program Files\xampp\htdocs\takesignup.php on line 134

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Program Files\xampp\htdocs\takesignup.php:134) in C:\Program Files\xampp\htdocs\takesignup.php on line 138

134 >> mail($email, "$SITENAME user registration confirmation", $body, "From: $SITEEMAIL", "-f$SITEEMAIL");

138 >> header("Refresh: 0; url=ok.php?type=". (!$arr[0]?"sysop":("signup&email=" . urlencode($email))));

Кажете ми как да го оправя. Благодаря ви предварително.

Devil_kills

Registered
В config.php или settings.php незнам на твоя тракер как са го измислили
трябва да имаш едно еи такова (виш по доло кода) даваш го на 2 и може би ще се оправи но не съм сигурен просто по тези тракери има толкова много бъгове,че няма накаде земи си един WinBits те не са лоши или Xbit те са горедоло с по нормален брои бъгове но бая време ще си играеш да ги оправяш!

Код:
//Select 1 for yes and 2 for no if you want users to confirm there accounts Via e-mail.
$userconfirm = 1;
:evil:

iwanov

Registered
брееее тракерче :)
я кажете откаде да я изтегля тая версия да я поразгледам.
после може и да помогна с нещо:)

Admin

Registered
iwanov каза:
брееее тракерче :)
я кажете откаде да я изтегля тая версия да я поразгледам.
после може и да помогна с нещо:)

Виж това:
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=812

Не съм го тествал ... :?

ivkoni

Registered
Ще може ли български език за моята версия и как да си инстлна стиловете. Има само css и картинки към него

Горе