Здравейте. Имам проблем с урока на Жоро. И по точно урока в който е описал как се прави система за новини. Отново имам проблем с енкодинга. Вади ми всичко което е на кирилица като въпросителни, но в самата таблица се записва правилно. Проблема е при извеждането. Оправил съм чарсет-а на страница да е еднакъв като този на db-a но не става. Ако имате някакви идейки от какво може да е това моля кажете.
Благодаря Ви.