Защо ли мисля че не си направил всичко по урока ? Поне може да кажеш версията на форума, малко инфо за него (за форума), колко пъти се опита да го направиш. Дай ми демо на лично и ще опитам да ти помогна
Защо ли мисля че не си направил всичко по урока ? Поне може да кажеш версията на форума, малко инфо за него (за форума), колко пъти се опита да го направиш. Дай ми демо на лично и ще опитам да ти помогна