Проблем с форума ?

Marik

Registered
Примерно направил съм даден раздел да е само за регистрирани потребители .

В този даден раздел има ЕДНА ТЕМА да речем id=106

Когато не регистриран потребител натисне на нея , му дава да се регистрира или да се логне.

След като си напише USERA I PASSA излиза =

НЯМА ТАКАВА ТЕМА ИЛИ МНЕНИЕ :roll: ей това е единствения проблем.

Разбира се после като си логнат вече и си влезнеш в раздела си я виждаш темата.

Ама мисълта ми е да не прецаквам връзката от логването към виждането на темата , сега надявам се да сте ме разбрали :roll:
 
и аз това предполагам поне били ми казал кои редове да погледна горе долу да го оправиме проблема :?

Благодаря :roll:
 
Направил си я за частен-скрит форум.

Трябва да е регистриран-скрит.

Сега разбра ли?

Може и да греша но след като си я направил само за регнати потребители
е много възможно да го дава този проблем.

Такива скрити теми дават подобни грешки.
 
Регистриран скрипт е просто viewtopic ми се базика......
При логването към темата :?

Четене - Регнати .... :roll:
 
maverik откажи се от този мод! Много е бъгав ... Примерно аз като го бях сложил да кажем през ноща в 00:00 часа и всичко беше наред и аз виждах тези, които бяха за регнати и user-ите с 10 мнения и модовете и всичко на 6. На сутринта всичко се беше бъгясало никой не можеше да вижда нищо ... Влез в някой профил на някой потребител и дай "Виж всички мнения на този потребител" и пробвай да влезеш в някоя тема от там да видиш какво става ...
 
Може и да си прав , но аз преди да го сложа тоя мод имах така да се каже РЕГИСТРИРАНО ВИЖДАНЕ на цял раздел и примерно като дам линка към темата и се логнат пак същатата глупост я даваше , смятам че имам някъде грешка в viewtopic ама ..... то са мноого работи :cry: там и незнам как ще я оправя
 
Никой ли незнае как да го оправя тоя бъг.....
само кажете от кой файл точно идва проблема и ще го пастна ако може да ми помогнете де... :cry:
 
Eми пич, ако не си обработвал дадените файлове преди това с други модове и така нататък влизаш в www.phpbb.com и теглиш phppb2 заместваш файловете на хоста и се кефиш ;) Или там темплейта теглиш и заместваш :) Дано го опарвиш, стискам ти палци :wink:
 

Горе