Здравейте :
инсталирах си hamachi и всикко си е ок .. но си преинсталирах компа и сега като инсталирах hamachito си правя мрежа и всичко си е ок но като направя сервер на цс от hlds.exe ми излиза ИП на нета а не на hamachi а преди преинсталла на беше така .. и сега не могат да влизат в сервара ми !
ако някои знае как да го оправя да помогне
Благдаря предварително
инсталирах си hamachi и всикко си е ок .. но си преинсталирах компа и сега като инсталирах hamachito си правя мрежа и всичко си е ок но като направя сервер на цс от hlds.exe ми излиза ИП на нета а не на hamachi а преди преинсталла на беше така .. и сега не могат да влизат в сервара ми !
ако някои знае как да го оправя да помогне
Благдаря предварително