Проблем с шрифта на сайт!

blade_h

Registered
Здравеите
Имам следния проблем търсих цяла сутрин но не успях да намеря отговора и затова пиша тук:
Почти съм завършил един сайт но шрифта които използвам не е от оригиналните които вървят с windows тоест като го нямат този шрифт браузарите отварят с по подразбиране шрифт и се губи ефекта на сайта ми.Та идеята ми е къв код трябва да напиша към страниците за да тегли шрифта които използвам.
Ако някои знае моле да ми постне кодчето ще съм многоо благодарен
:)
 

Back
Горе