Проблем с шрифтове

instanceof

Registered
Проблема е , че си правя флаш клипче и използвам определени шрифтове. Обаче когато клипчето се гледа на друг компютър, то шрифтовете не са тези, които съм ползвал, а някакви по подразбиране.
Как мога да направя така, че навсякъде клипчето да се плейва с шрифтовете, които съм ползвал при създаването му ?
 
За да може да ги възпроизвежда със същите шрифтове би трябвало и компютъра от който се гледа да ги има.

/ Така мисля /
 
При създаването на флаш клипчето това му е хубавото, че не е задължително другия да ги има същите шрифтове.
За да излиза всичко както трябва, трябва шрифта който се ползва да се embed- нат - да се вкарат в самата анимация.

Ето какво казва чичо Гугъл как става това
 
Да знам за това, пробвах го, но не се получи. Тоест шрифтовете си бяха по подразбиране някакви
 
Дай на шрифта ембет , и кои символи ползваш и така ще се се добави към самото филмче ...
 

Back
Горе