instanceof
Registered
Проблема е , че си правя флаш клипче и използвам определени шрифтове. Обаче когато клипчето се гледа на друг компютър, то шрифтовете не са тези, които съм ползвал, а някакви по подразбиране.
Как мога да направя така, че навсякъде клипчето да се плейва с шрифтовете, които съм ползвал при създаването му ?
Как мога да направя така, че навсякъде клипчето да се плейва с шрифтовете, които съм ползвал при създаването му ?