L logic Registered 25 Април 2010 #1 Това е проблема, когато се опитам да инсталирам флаш плейър 10 на ИЕ. С мозила няма никакви проблеми.. Благодаря на всички отзовали се!
Това е проблема, когато се опитам да инсталирам флаш плейър 10 на ИЕ. С мозила няма никакви проблеми.. Благодаря на всички отзовали се!