Проблем с Adobe Flash Player

logic

Registered
2052.jpg

Това е проблема, когато се опитам да инсталирам флаш плейър 10 на ИЕ. С мозила няма никакви проблеми.. Благодаря на всички отзовали се!
 

Back
Горе