Проблем с Camtasia

lub4o

Registered
Здравейте, имам проблем с Camtasia вижда като правя уроци
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=3040 и като местя курсора вижте самият прозорец как се мести на пресечки сеедно забива и се мести как да стане да го направя като местя курсора и самото прозорче да си се движи плавно с курсора а не както ми е на клипа ?
 

Back
Горе