Здравейте! От вчера насам нещо съм бъзикнал във фотошоп-а и не мога да кропвам точно това, което искам. Като започна да очертавам даден обект, crop-а се разширява еднакво по хоризонталата и вертикалата и се получава квадрат, а не правоъгълник. Знаете ли как да го оправя?