Проблем с crop

ddanailov

Registered
Здравейте! От вчера насам нещо съм бъзикнал във фотошоп-а и не мога да кропвам точно това, което искам. Като започна да очертавам даден обект, crop-а се разширява еднакво по хоризонталата и вертикалата и се получава квадрат, а не правоъгълник. Знаете ли как да го оправя?
 
Полетата за width и height трябва да са ти празни:

1626.png


ако не са, натисни бутона Clear
 

Back
Горе