Проблем с CS 1.6 под убунту.

purko

Registered
Инсталирах си CS 1.6 с wine и всичка е добре само, че не мога да добавям сървъри(просто нищо не дава) а когато дам да обнови сървърите ми пише, че не може да се свърже с мастел сървъра за да обнови листата. Мога да играя само в няколко добавени ми вече сървъра в предпочитани и това е. Защо така?
 
papyrus_kn каза:
Трябва да си оправиш мастър сървърите
http://amxmodxbg.org/forum/viewtopic.php?t=13814

Точка 4.1 :wink:
Да. Мерси

А как да минимизирам играта под линукса?
Че никак не става :D
 

Back
Горе