Инсталирах си CS 1.6 с wine и всичка е добре само, че не мога да добавям сървъри(просто нищо не дава) а когато дам да обнови сървърите ми пише, че не може да се свърже с мастел сървъра за да обнови листата. Мога да играя само в няколко добавени ми вече сървъра в предпочитани и това е. Защо така?