Проблем с FireFox

rosko

Registered
Виж в опцийте на файърфокс, там на менюто горе на Инструменти цъкаш, добавки и търсиш... :)
 
Или както ти казаха в добавки виж нещо, или както е на повечето браузъри... цъкни десен бутон на лентата и трябва да ти излезе едно меню... от там избираш какво да се показва и какво не. Махаш отметката от това за Демон тулса и готово.
 

Back
Горе