Проблем с getURL() и IE8

instanceof

Registered
Здравейте,

Проблема ми се състои в това, че когато ползвам getURL('site','_blank), Internet Explorer 8 ми блокира новите прозорци. Има ли някакъв вариант да се заобиколи този проблем ?
 
Излизаш от Flash player-a до javascript и от там търсиш решение.
http://www.adobe.com/livedocs/flash/9.0/ActionScriptLangRefV3/flash/external/ExternalInterface.html
 

Back
Горе