Значи слагам този код в файла .htaccess :
обаче след като фляза в сайта, сайта е на локлания ми хост ми изписва :
Код:
Options +FollowSymlinks
RewriteEngine On
rewriteRule ^users/register/add$ register.php
обаче след като фляза в сайта, сайта е на локлания ми хост ми изписва :
Код:
Server error!
The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the server is overloaded or there was an error in a CGI script.
If you think this is a server error, please contact the webmaster.
Error 500
localhost
06/29/09 10:20:20
Apache/2.2.9 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8h mod_autoindex_color PHP/5.2.6