Daemon_OpsRadio
Registered
<a class="addthis_button" href="http://www.addthis.com/bookmark.php?v=250&username=xa-4b44de4e0871bce9"><img src="http://s7.addthis.com/static/btn/v2/lg-share-en.gif" width="125" height="16" alt="Bookmark and Share" style="border:0"/></a><script type="text/javascript" src="http://s7.addthis.com/js/250/addthis_widget.js#username=xa-4b44de4e0871bce9"></script>
http://www.addthis.com/
Значи слагам си този код в страницата и изведнъж като я отворя и отида с курсора до бутона ми блокира браузъра и немога да направя нищо. С mozilla нямам проблем, а само с IE и Google Chrome - поне с тези съм пробвал, може и с други да не работи.
Някой може ли да помогне?
http://www.addthis.com/
Значи слагам си този код в страницата и изведнъж като я отворя и отида с курсора до бутона ми блокира браузъра и немога да направя нищо. С mozilla нямам проблем, а само с IE и Google Chrome - поне с тези съм пробвал, може и с други да не работи.
Някой може ли да помогне?