Здравейте ,
доста се мъчих да го оправя , но така и не успях та затова питам Вас. Проблема е следния. Когато инсталирам модул/добавка нали през системата , когато се опитам да кача нещо в папката на модула/добавката не ми дава , дава ми че достъпа е забранен... Пробвах с 2 ftp акаунта , пробвах и през файл мениджъра на хоста - пак не става ... Как мога да го оправя ?
доста се мъчих да го оправя , но така и не успях та затова питам Вас. Проблема е следния. Когато инсталирам модул/добавка нали през системата , когато се опитам да кача нещо в папката на модула/добавката не ми дава , дава ми че достъпа е забранен... Пробвах с 2 ftp акаунта , пробвах и през файл мениджъра на хоста - пак не става ... Как мога да го оправя ?