P pLe0mAx Registered 27 Юли 2009 #2 Мацките, който дават стартa се появяват в по-късен етап от играта. П.П. Я кажи от къде си я изтеглил че аз не мога да я намера без бъгове..само се пре*бава :shock:
Мацките, който дават стартa се появяват в по-късен етап от играта. П.П. Я кажи от къде си я изтеглил че аз не мога да я намера без бъгове..само се пре*бава :shock:
D dELux_nike Registered 27 Юли 2009 #3 Потърси в ефектите от там се добавяха, но я играех отдавна и непомня точно кое беше
F FRGT10 Registered 27 Юли 2009 #4 От настройките се добавят. При по-високи зададени настройки си излизат сами.
D DrAg_RaCiNg Registered 29 Юли 2009 #9 shukri_93 каза: Резолюция 1024x768? Увеличете... Пак не стана