Проблем с need for speed underground 2

Мацките, който дават стартa се появяват в по-късен етап от играта.

П.П. Я кажи от къде си я изтеглил че аз не мога да я намера без бъгове..само се пре*бава :shock:
 
Потърси в ефектите от там се добавяха, но я играех отдавна и непомня точно кое беше
 
От настройките се добавят. При по-високи зададени настройки си излизат сами.
 

Back
Горе