Ами здравейте, имам проблем с току що направения ми форум. :/
Значи на началната страница всичко е ОК (имам предвид charset-a на windows-1251 е) обаче когато отворя някой форум или някой от менютат всичко се обръща на ISO нещо си. :[
Някой да има идея как да го оправя ? Форума е www.avimcmusic.net :] Мерси. ;]
Значи на началната страница всичко е ОК (имам предвид charset-a на windows-1251 е) обаче когато отворя някой форум или някой от менютат всичко се обръща на ISO нещо си. :[
Някой да има идея как да го оправя ? Форума е www.avimcmusic.net :] Мерси. ;]