W wood Registered 18 Април 2010 #1 Днес без да искам в админ панела на форума натиснах: Изчисти кеша Изчиства всички свързани кеширани елементи. И стила на форума изчезна, само в админ панела е това. Как да възтановя наново всичко. Форума е phpBB
Днес без да искам в админ панела на форума натиснах: Изчисти кеша Изчиства всички свързани кеширани елементи. И стила на форума изчезна, само в админ панела е това. Как да възтановя наново всичко. Форума е phpBB