Проблем с rss емисията на Форум

kk75

Registered
Здравейте,

Трябва ми спешно код за форум да може да си активирам RSS емисията на форума.

Един приятел каза, да ви попитам и да направя тема точно в този форум.

Трябва ми код с който да активирам рсс емисията на моя форум.

Благодаря ви предварително.
 

Back
Горе