K kk75 Registered 29 Декември 2009 #1 Здравейте, Трябва ми спешно код за форум да може да си активирам RSS емисията на форума. Един приятел каза, да ви попитам и да направя тема точно в този форум. Трябва ми код с който да активирам рсс емисията на моя форум. Благодаря ви предварително.
Здравейте, Трябва ми спешно код за форум да може да си активирам RSS емисията на форума. Един приятел каза, да ви попитам и да направя тема точно в този форум. Трябва ми код с който да активирам рсс емисията на моя форум. Благодаря ви предварително.
R radio_stun4fun Registered 3 Януари 2010 #3 http://www.phpfusion-mods.com/forum/viewthread.php?thread_id=7130 Ето ти най-използвания мод за RSS емисии :wink:
http://www.phpfusion-mods.com/forum/viewthread.php?thread_id=7130 Ето ти най-използвания мод за RSS емисии :wink: