Проблем с RSS

rumenb

Registered
//Deal with listing field blocks
$lf_blocks=array();
preg_match_all('/{listing_field_([^{}]*?)_block}/',$tempate_section,$lf_blocks);
require_once($config['basepath'].'/include/user.inc.php');
global $or_replace_listing_owner;
if(count($lf_blocks) > 1){
foreach($lf_blocks[1] as $block){
require_once($config['basepath'].'/include/listing.inc.php');
$value = listing_pages::renderSingleListingItem($or_replace_listing_id, $block,'rawvalue');
if($value == ''){
$tempate_section = preg_replace('/{listing_field_'.$block.'_block}(.*?){\/listing_field_'.$block.'_block}/is', '', $tempate_section);
}else{
$tempate_section = str_replace('{listing_field_'.$block.'_block}', '', $tempate_section);
$tempate_section = str_replace('{/listing_field_'.$block.'_block}', '', $tempate_section);
}
}
}

Така няколко насоки, ако искаш да ти бъде помогнато по-лесно :
Отдели САМО кода, който се отнася за RSS-a и там, където има бъг.
Сложи го в code тагове, за да е по-лесно за четене.
Като цяло е трудно да се види кой е 688мия ред от първия ти пост :)

Rado каза:
Така няколко насоки, ако искаш да ти бъде помогнато по-лесно :
Отдели САМО кода, който се отнася за RSS-a и там, където има бъг.
Сложи го в code тагове, за да е по-лесно за четене.
Като цяло е трудно да се види кой е 688мия ред от първия ти пост :)
Код:
//Deal with listing field blocks
				$lf_blocks=array();
				preg_match_all('/{listing_field_([^{}]*?)_block}/',$tempate_section,$lf_blocks);
				require_once($config['basepath'].'/include/user.inc.php');
				global $or_replace_listing_owner;
				if(count($lf_blocks) > 1){
					foreach($lf_blocks[1] as $block){
						require_once($config['basepath'].'/include/listing.inc.php');
						$value = listing_pages::renderSingleListingItem($or_replace_listing_id, $block,'rawvalue');
						if($value == ''){
							$tempate_section = preg_replace('/{listing_field_'.$block.'_block}(.*?){\/listing_field_'.$block.'_block}/is', '', $tempate_section);
						}else{
							$tempate_section = str_replace('{listing_field_'.$block.'_block}', '', $tempate_section);
							$tempate_section = str_replace('{/listing_field_'.$block.'_block}', '', $tempate_section);
						}
					}
				}
това е проблемното място благодаря ти ,дано да можеш щото аз вече откачих

заместих го с това и пак не става когато натисна рсс ми излиза само пътя до информацията и нищо повече .
Код:
$value = listing_pages::get_title($listing_id);
$tempate_section = str_replace('{rss_listing_title}', $value, $tempate_section);

Добре въпроса ми е друг ако дърпам директно инфото от база данни какав е шанса за sql injekcion . Хоствам на мой сървар работи 24 часа но аз не мога да съм толкува време прд тях , веб страниците са защитени според стихгове и .хтаццес

Горе