Проблем с Vista и триене на файл

0u7

Registered
1во имам някакъф файл който е 0 кб и неможе се изтрие направих си нов акаунт пробрах да го изтрия нестана некви идеи.
2ро преди време реших да видя какви екстри има вистата и пуснах лупата и сега при всеки рестарт се пуска как да я накарам да не се пуска


Благодаря предварително
 
И при мен е така. Но при мен когато дам "поднови" примерно на десктопа, и елемента го няма.
 

Back
Горе