1во имам някакъф файл който е 0 кб и неможе се изтрие направих си нов акаунт пробрах да го изтрия нестана некви идеи.
2ро преди време реших да видя какви екстри има вистата и пуснах лупата и сега при всеки рестарт се пуска как да я накарам да не се пуска