Проблем с Win7

Emperator

Registered
Добър ден имам голям проблем с win7 :( :( :( тръгнах си аз да инсталирам новата боза ок всичко точно при инсталацията ми намира 2 хардиска ок супер завършва тя и остава само 1 Хард - "ц" а "Д-то" го няма кажете какво да направя :cry:
 
И на мен ми се случи това. Трябвало е да изтриеш дяла Ц и да го направиш наново. Сега трябва да си намериш някакво LiveCD на някоя ОС, да копнеш данните от Д-то и след това да си направиш отново дяловете. Това става, защото разпознава Д-то като дял за записване на информация за Уин-а, а пък когато направиш нов дял, то ти казва че ще го намали със 100МБ и ще си направи отделен невидим такъв.
 

Back
Горе