И на мен ми се случи това. Трябвало е да изтриеш дяла Ц и да го направиш наново. Сега трябва да си намериш някакво LiveCD на някоя ОС, да копнеш данните от Д-то и след това да си направиш отново дяловете. Това става, защото разпознава Д-то като дял за записване на информация за Уин-а, а пък когато направиш нов дял, то ти казва че ще го намали със 100МБ и ще си направи отделен невидим такъв.