Добър вечер искам да ви попитам 1,2 вапроса, само аз ли имам проблем с wisdom потребителите пращат СМС а wisdom не връща обратен СМС и не записва даже СМС-те като изпратени ... Даже аз изпратих СМС и не ми върна отговор , надявам се поне тук да получа отговор защото писах 2 съобщения на support-teama на wisdom и не ми връщат отговор от 3-4 дни ...