P purko Registered 2 Април 2010 #1 Здравейте! Пробвахте ли новата версия? Аз като я сваля и я инсталирам ми дава някакви грешки. С 2.9.1 нямам проблеми и затова ще карам засега с нея. Само при мен ли е този проблем? Свалям българската версия
Здравейте! Пробвахте ли новата версия? Аз като я сваля и я инсталирам ми дава някакви грешки. С 2.9.1 нямам проблеми и затова ще карам засега с нея. Само при мен ли е този проблем? Свалям българската версия