Проблем с XAMPP

Gonke

Registered
Значи имам следния проблем,инсталирах я като преди инсталацията почистих компа,изгасих скайпове и icq и т.н... Инсталирах я.Рестартирах компютъра нарочно.Пуснах я , стартирах апаче и filezilla и другите... Влизам в browsera и пиша http://localhost/ и нищо.... чакам чакам .... и след 20 мин излиза една буква след 20 мин още една и така...
 
XAMPP има порт чекър я виж дали апачето работи на порт 80... или нещо друго го заема
 

Back
Горе