Значи на сайта ми в " Програми " при отваряне с FireFox всичко е нормално
А с Internet Explorer вместо на БГ ми изкарва всичко писано с някакви йероглифи може ли хелп ?
ето вижте с Интернет Експлорър
http://online-games.host-bg.info/php-files/downloads.php?cat_id=3
А с Internet Explorer вместо на БГ ми изкарва всичко писано с някакви йероглифи може ли хелп ?
ето вижте с Интернет Експлорър
http://online-games.host-bg.info/php-files/downloads.php?cat_id=3