Програма за Уеб програмиране :)

geo6o

Registered
Здравейте, бих искал да ми предложите някоя хубава програма за веб програмиране която да включва редакция на код и помощ при писане на нов код. Под последното имам предвид когато примерно се запише back и програмата да ви дава избор между:
1) background-color
2) background-attachment
и т.н.
Мерси предварително :))
 
Мисля, че темата не ти е в правилния раздел като за начало.
Второ, "програма за веб програмиране" няма.
Има редактория, и бих ти предложил Notepad++ - супер опростен, изчистен и има Auto complete за какъвто говориш на функциите.
 
Replace както ти каза, Notepad++ - това е най-компактната и може би най-често използваната програма.

Но ако искаш повече "изгъзици" от даден едитор. PHPbuilder и NetBeans неса лоша идея .
 
Както казаха по-горе Notepad ++

Но също можеш и DreamWeaver CS4 ... Там има това за подсказването и можеш да видиш какво си направил до момента :?:
 
HunteR каза:
emagi каза:
Adobe Dreamweaver :wink:
На същото мнение.
Ако се занимаваш само с HTML/CSS тогава тя.
Ако пък пишеш и на PHP - PHP Designer ;)

Още един глас за Adobe Dreamweaver CS4.
Но когато ми трябва за нещо дребно си ползвам Notepad ++ ;)
 

Back
Горе