Програма за правене на видео

Dizasterr

Registered
Здравейте! Коя програма препоръчвате за правене на кратки филмчета подобни на трейлъри Sony Vegas или Adobe After Effects. Ако имате други предложения кажете.
 
After Effects - най-лесна за новаци
Unlead VideoStudio - също подходяща за новаци
Foundry Nuke - най-голямия конкурент на AE, но е много трудна за учене, ако някой не седне да ти я покаже. Програмата с най-огромен help файл, който съм виждал
 
SandPrince каза:
After Effects - най-лесна за новаци
Unlead VideoStudio - също подходяща за новаци
Foundry Nuke - най-голямия конкурент на AE, но е много трудна за учене, ако някой не седне да ти я покаже. Програмата с най-огромен help файл, който съм виждал
Втората програма има ли горе - долу възможностите на Sony Vegas и Adobe After Effects. На мен не ми се струва така.
 

Back
Горе