Здравейте! Коя програма препоръчвате за правене на кратки филмчета подобни на трейлъри Sony Vegas или Adobe After Effects. Ако имате други предложения кажете.
After Effects - най-лесна за новаци Unlead VideoStudio - също подходяща за новаци Foundry Nuke - най-голямия конкурент на AE, но е много трудна за учене, ако някой не седне да ти я покаже. Програмата с най-огромен help файл, който съм виждал
After Effects - най-лесна за новаци Unlead VideoStudio - също подходяща за новаци Foundry Nuke - най-голямия конкурент на AE, но е много трудна за учене, ако някой не седне да ти я покаже. Програмата с най-огромен help файл, който съм виждал