W wood Registered 19 Декември 2009 #1 Здравейте, търся някоя опростена програма с която да мога да изрязвам видео файлове BSplayer fail. Файловете са на компа ми и искам клипчето да го разделя на три.
Здравейте, търся някоя опростена програма с която да мога да изрязвам видео файлове BSplayer fail. Файловете са на компа ми и искам клипчето да го разделя на три.