Писах ти забележка една .
Сега няма да ти пиша втора.
Забранено е да се рекламират незавършени сайтове.
Този явно не функционира.
В хедъра пише.... "хедър".
Нищо не се чете, защото енкодинга не е наред.
Моля те . Спри да рекламираш този сайт, защото ще се наложи да те блокирам.