Прозорец

Dizasterr

Registered
Здравейте! Как мога да направя така, че когато потребител натисна на бутон да ми излиза прозорче и на него да пише случаен текст. За случайния текст съм си го направил, но това за прозорчето не мога. И мога ли после на прозорчето да му направя стилове?
 

Back
Горе