Промяна на едно малко изображение

Faraonqbg

Registered
Аз да работя с Фотошоп е все едно да видиш Кон да Цъка CS срещу комшийското магаре :D

Ако може да промените това "лого"
site_logo.gif


На мястото на Saphic да пише Lafim , а отдолу "Дай да лафим ] : )"

Държа ако може размера да е горе долу същия на текста и да е бял.

Мерси предварително :)
 

Back
Горе