F Faraonqbg Registered 23 Февруари 2008 #1 Аз да работя с Фотошоп е все едно да видиш Кон да Цъка CS срещу комшийското магаре Ако може да промените това "лого" На мястото на Saphic да пише Lafim , а отдолу "Дай да лафим ] : )" Държа ако може размера да е горе долу същия на текста и да е бял. Мерси предварително
Аз да работя с Фотошоп е все едно да видиш Кон да Цъка CS срещу комшийското магаре Ако може да промените това "лого" На мястото на Saphic да пише Lafim , а отдолу "Дай да лафим ] : )" Държа ако може размера да е горе долу същия на текста и да е бял. Мерси предварително