Промяна на php код

astor

Registered
как да променя кода на phpbb и каде за да може да намаля разбра на аватарит в мненията от админ панела не става понеже аватарите са с URL

БЛАГОДАРЯ ВИ

нещо немога да те разбера ...

как да променя кода на phpbb и каде за да може да намаля разбра на аватарит в мненията от админ панела не става понеже аватарите са с URL
:?:

ами аватарите са ми с url но когато сложинякой по голям аватар в профила си излиза оста голям на самите мнения немога да го контролирам от админ панела и искам да го направя на 80х80

Наистина тази настройка не действа когато е от URL. Опитах се тука да кача една такава картинка за да видиш, но ми написа, че е забранено от URL.
Забранено е качването на аватар от външен URL адрес.Моля, използвайте бутона "Browse" и качете аватара. Ако имате проблеми се свържете с администратора!

DEBUG MODE

Line : 165
File : usercp_avatar.php
И предполагам, че трябва просто да се спре възможността за ползване на аватар от URL.

asteryx каза:
но АЗ искам само от URL и питам как ще стане

благодаря ти все пак
ако искаш да го направиш само от урл дето съм ти дал снимката погледни я точно над тва е за аватарите от каде да се качват от урл и галерията от PC :wink:

asteryx каза:
ти сам не си вярваш моля не се обиждай ама м флудиш темата
слушай ... почвам да се дразня и неискам да правя глупости и да създавам работа на хората неискам да обиждам никои и нищо .... виж картинката дето съм ти дал влизаш в админ панела на твоя форум поглегни картинката !!!!!! Влизаш в Обща Конфигурация и намери това от Картинката ... :roll: точно над него на това от картинката са настроиките на аватарите (от каде да се качват ) !! :?:

Galli каза:
това посредата го махни и се пробвай да качиш друг аватар в смисъл изтрии тоя защото той остава докато него махнеш затова първо махни аватара махни тва посредата и се пробвай да качиш някой голям :?:

Явно не се разбираме.
Ето ти картинката http://swg.stratics.com/content/lore/personas/images/yoda.gif
Сложи си настройките като тези от мойта картинка (всичко да) и на Динамичен Аватар сложи адреса на картинката и кажи какво стана.

Аз спирам да пиша в тази тема, че много стана.

намалих го на 20х20 и големината е пак същата по добре не пишете по тази тема аз чакам за някой да ми даде добавка за php-то ако знае

Благодаря ви все пак

Galli каза:
Явно не се разбираме.
Ето ти картинката http://swg.stratics.com/content/lore/personas/images/yoda.gif
Сложи си настройките като тези от мойта картинка (всичко да) и на Динамичен Аватар сложи адреса на картинката и кажи какво стана.

Аз спирам да пиша в тази тема, че много стана.
точно това ти е проблема , че всичко ти е на да :?:

стига повера

Горе