Прост аватар

federer_11

Registered
Ще ми направите ли прост аватар, снимката на профила ми и златист текст federer_11 отляво на топката Nike. Давам +1. По-добре тесктът да е вертикален или по диагонал :wink:
 
1010614f.jpg

Нз дано ти хаереса
 
Не знам на кого да дам съпорт, защото Кроасан и Criz нямат почти, но пък на 0u7 най ми допада :? Казвайте вие. Благодаря много на всички
 
Вие дадохте една точка за support на 0u7 .
Натиснете тук за да се върнете в темата.
 

Back
Горе